تبلیغات
شیرین استار - هاله انسانی چیست؟Admin Logo
themebox Logo
فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی تبلیغات کلیکی و کسب درآمد - بیشترین پورسانت کلیک در بین سایت های تبلیغاتی
تبلیغات پیامکی
تاریخ:شنبه 17 تیر 1391-09:01 ق.ظ

نویسنده :بهار سلیقه

هاله انسانی چیست؟

هاله، میدانی از انرژی است ( انرژی الکترومغناطیسی و سایر انرژی‌های عالی‌تر ) که همه‌ی موجودات زنده را احاطه کرده است، و به عقیده‌ی بعضی در اطراف همه‌ی ذرات اتمی و موجودات زنده و غیر زنده وجود دارد. برای اطلاع افراد شکاک یا علم‌گرا باید گفت که ما خوش شانسیم که در زمانی زندگی می‎کنیم که جدیدترین تکنولوژی، ما را قادر به مشاهده و اندازه گیری این میدانهای انرژی می‎سازد. تکنولوژی ما آنچه را که عرفا برای قرنها تعلیم می‎داده‌اند اثبات می‎کند. ما می‌توانیم هاله‌ی انسانها را از طریق بینایی یا به روشهای دیگر درک و تفسیر کنیم.
هاله‌های ما همواره در حال تعامل با یکدیگر و محیط اطراف هستند. هر چه این تعامل طولانی‌تر یا کامل‌تر باشد، تأثیر آن بر هاله‌ها بیشتر خواهد بود. به همین علت هاله‌های اعضای خانواده، دوستان قدیمی و زوجهای چندین ساله بسیار مشابه به نظر می‎رسد.
انرژی باقیمانده از تعامل‌های هاله‌ای بر اشیاء و مکانها نیز تأثیر می‎کند و این تأثیر بر آنها نقش می‎بندد. مثلاً توجه کنید که خانه‎های مختلف چه احساسات متفاوتی را در ما بر می‎انگیزند. هر خانه‌ای بسته به اینکه چه کسانی در آن زندگی می‎کنند، هاله‌ای مخصوص به خود دارد، و در هر خانه هر اتاقی بسته به اینکه چه کسی در آن زندگی می‎کند و می‎خوابد، احساس منحصر به فرد دارد. خانه‎ای که بیشتر وقتها خالی از سکنه است، خالی‎تر از خانه‎ای که سرشار از زندگی روزانه است به نظر می‎رسد، حتی اگر در حال حاضر در خانه دوم هیچ کس نباشد. چنین خانه‌ای را با اتاق یک هتل مقایسه کنید.
چنین اتاقی به طور مداوم تحت تأثیر تعامل متغیر و سطحی انرژی‌های متعدد و متفاوت است. ما باقی مانده‌ی انرژی خود را در همه‌ی مکانها به جا می‎گذاریم. چیزهایی که ما با آنها تعامل بیشتر یا عمیق‌تری داریم ( مانند لباسها، جواهرات، ماشین، تخت خواب، صندلی مورد علاقه، حیوان خانگی، یا اشیاء مورد علاقه ) بیشتر و عمیق‌تر تحت تأثیر انرژی‌های ما قرار می‎گیرند و این تأثیر بر آنها عمیق‌تر نقش می‎بندد. آنچه افراد در هنگام انجام سایکومتری (روان‌نگری و روان‌سنجی اشیاء) تفسیر می‎کنند، همین انرژی باقیمانده است. همچنین انرژی باقیمانده از حوادث بسیار سخت و دلخراش است که باعث می‎شود مکانی حالت '' روح زده '' پیدا کند، که نوعی پارگی در ساختار زمان و مکان، یا دریچه‌ای به گذشته است.
ما نوعی آگاهی قبلی نسبت به هاله‎های دیگران داریم، اگرچه بیشتر این آگاهی در سطح ناخودآگاه شکل می‎گیرد. ما بر اثر مجاورت با بعضی افراد دچار احساس تخلیه و فقدان انرژی می‎شویم، در حالی که بعضی دیگر به ما انرژی می‎دهند. ما با بعضی افراد احساس سازگاری و هماهنگی می‎کنیم، در حالی که با بعضی دیگر احساس ناسازگاری داریم. هرگاه نوسان انرژی شخصی با ما مشابه یا یکسان باشد، نسبت به او احساس جاذبه می‎کنیم، اما با کسی که روی طول موجی کاملاً متفاوت است، راحت نیستیم. زبان ما انعکاس آگاهی ناخودآگاه ما از تعامل انرژی نهفته در پس این تجربه‌ها است.
وقتی احساس می‎کنیم که کسی به ما نگاه می‎کند ، در واقع از انرژی او که با ما تعامل انجام می‎دهد آگاه می‎شویم. این پدیده برای یک روشن‌بین قابل دیدن است. یکی از اساتید متافیزیک نقل می‌کند که: من سالها پیش هنگامی که برای دیدن هاله‎ها شروع به تمرین کرده بودم، نمونه جالبی از این پدیده را تجربه کردم. من منتظر یکی از دوستانم بودم تا با او در یک خانه‌ی بزرگ اشتراکی که او با حدود یک دوجین دانشجوی دیگر در آن شریک بودند شام بخوریم. در حالی که با آرامش در آنجا نشسته بودم و اطراف را نگاه می‎کردم، متوجه مرد جوانی شدم که وارد اتاق ناهارخوری شد. او به دوست من نگاه کرد که رویش به سمتی دیگر بود و بشقابش را آماده می‎کرد. در این هنگام من رشته‌ای از انرژی به رنگ قرمز تیره را مشاهده کردم که از شبکه‌ی خورشیدی آن مرد خارج شد، عرض اتاق را طی کرد و میدان انرژی دوست من را کاملاً احاطه کرد. همین که این رشته با هاله‌ی او تماس پیدا کرد، او از حرکت باز ایستاد، سپس برگشت و مستقیماً به مرد نگاه کرد، در حالی که آثار رنجش در چهره‎اش دیده می‎شد. در این لحظه رشته‌ی انرژی ناپدید شد. بعداً که من آنچه را دیده بودم به دوستم گفتم، او توضیح داد که آن مرد کسی بود که به شدت باعث ناراحتی او بود، زیرا همواره او را آزار میداد. در آن هنگام بود که من توانستم آنچه را که شاهد بودم آگاهانه جمع بندی کنم. آن مرد در حال خیال پردازی درباره‌ی دوست من بود، و من این خیال پردازی و واکنش دوستم را در سطح ناخودآگاه مشاهده کرده بودم. او به سادگی احساس کرده بود که کسی به او نگاه می‎کند و احساس ناراحتی کرده بود، در حالی که علت آن را آگاهانه نمی‎دانست، تا وقتی که برگشته، آن مرد را دیده بود.
همچنین او نقل می‌کند که: اولین هاله‌ای که مشاهده کردم، هاله‌ی یکی از اساتیدم در دانشگاه میشیگان بود. من برای دیدن هاله‌ها سعی نکردم، بلکه این پدیده به صورت اتفاقی برایم رخ داد. من در حالی که خیلی خسته بودم در یک سالن کنفرانس بزرگ نشسته بودم، روبرویم چند نفر از دانشجویان ظاهراً در خوابی راحت فرورفته بودند. من در حالت نیمه خسته بودم، آرام و سبکبال. همچنان که توجهم بین درون و بیرون سرگردان بود، درخششی به رنگ زرد طلایی در اطراف سر استادم شروع به پدید آمدن کرد. هنگامی که او به طرف جلو به سوی میکروفون حرکت می‌کرد و در نور اتاق قرار می‎گرفت، دیدن این درخشش مشکل‌تر می‎شد، اما وقتی او به طرف عقب حرکت می‎کرد و از روشنایی خارج می‎شد درخشش باز پدیدار می‎شد. وقتی کمی تمرکز بینائیم را تغییر دادم، درخشش، روشن‌تر، بزرگتر و واضح‌تر شد. شگفت زده شده بودم.
من که آن زمان اطلاعات چندانی درباره‌ی هاله نداشتم، نمی‎دانستم که آیا آنچه می‎دیدم هاله بود یا نه. سپس شروع به نگاه کردن به اطراف سالن کم نور کردم، و از مشاهده‌ی هاله‌های اطراف سرهای دانشجویان متحیر شدم.
این تجربه را به این دلیل برای شما بازگو کردم که بعضی از اجزای کلیدی شرایط ایده‌آل برای درک هاله‌ها را مشخص می‎کند:
من در حالت مدی‌تیشن (آرامش و سکوت کامل ذهن) قرار داشتم، و بسیاری از تجربه‌های جالب روحی و معنوی در حالت مدی‌تیشن کسب شده‌اند. مدی‌تیشن تکنیک مهمی است که در تمام جهان برای تکامل روحی و معنوی تجویز می‎شود. هنگامی که شخص گفتگوی بی وقفه‌ی ذهن آگاه را متوقف می‎کند، زمزمه‌ها و انرژی‌های ظریف قابل درک می‎شوند.
 هر چه شخصی سالم‌تر و از لحاظ معنوی تکامل یافته‌تر باشد، هاله‌ی او بزرگتر و روشن‌تر خواهد بود. به همین دلیل است که تصویر مسیح، قدیسان و سایر افراد پارسا در طول تاریخ با هاله‎هایی در اطراف سرشان نقاشی شده است. هاله‌های آنها چنان روشن بوده است که به آسانی توسط هنرمندان و احتمالاً همه‌ی مردم درک می‎شده است.
من در آرامشی عمیق بودم. ذهن من خالی و آزاد بود و چشمانم روی نقطه‌ی خاصی متمرکز نبودند. این حالت نیمه خلسه بسیار مهم است، مخصوصاً در هنگام یادگیری مشاهده‌ی هاله‌ها.
 من در حال صحبت برای گروه بزرگی از مردم بودم. احساسی که یک شخص هنگام صحبت کردن در برابر یک جمعیت شنونده تجربه می‎کند ( چه شادی بخش و چه وحشت زا ) تا حدود زیادی از انرژی عظیم روحی / هاله‌ای منشاء می‎گیرد، که از طرف جمعیت به واسطه‌ی توجه آنها به طرف گوینده جریان پیدا می‎کند. این جریان انرژی، انرژی یا هاله‌ی گوینده را به شدت تقویت می‎کند. آسان ترین هاله‎ها برای دیدن، هاله افرادی است که در برابر یک گروه به تدریس، اجرای نقش یا صحبت مشغولند. اگر شخص در حال تدریس یک موضوع معنوی باشد مقدار انرژی قابل مشاهده، شگفت آور است.
جالب ترین جلوه‌های هاله‌ای را، من هنگام تماشای ورود انرژی متافیزیک به بدن یک مدیوم (فرد واسط بین زندگان و مردگان) مشاهده کرده‌ام. من عملاً وقوع این پدیده را دیده‌ام ( هر چند در این مورد کمی مشکوکم، زیرا تجربه‌های خود من در زمینه‌ی ارتباط روحی، متفاوت بوده‌اند ). من یک مدیوم را هم دیده‎ام که می‎گوید این پدیده عملاً رخ می‎دهد و او اطلاعات را از روحی خارج از بدن خود، یا از '' خود برتر '' خود دریافت می‎کند. مشاهده‌ی چنین حالتی خیره کننده است

نظرات() 
نوع مطلب : هیپنوتیزم 
pceet075.cern.ch
پنجشنبه 17 اسفند 1396 08:06 ب.ظ
What's up, I read your blogs like every week. Your story-telling style is awesome,
keep it up!
Linnea
شنبه 12 اسفند 1396 11:39 ق.ظ
Greetings! Very useful advice within this article! It's
the little changes that produce the most significant changes.
Many thanks for sharing!
ig
شنبه 21 بهمن 1396 07:42 ق.ظ
That is very attention-grabbing, You're a very
skilled blogger. I have joined your feed and look forward
to in the hunt for more of your great post.
Additionally, I've shared your website in my social networks
towing company miami lakes
جمعه 20 بهمن 1396 07:33 ب.ظ
Many factors are involved in the price of tow vehicles.
www.italianrooster.it
جمعه 15 دی 1396 05:58 ق.ظ
Way cool! Some very valid points! I appreciate
you writing this write-up and the rest of the website is also
really good.
derwebdozent.de
دوشنبه 13 آذر 1396 01:05 ب.ظ
Howdy! This post could not be written any better! Reading
this post reminds me of my old room mate!
He always kept chatting about this. I will forward this post to him.
Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!
Luiz Fernando Monteiro Bittencourt
جمعه 12 آبان 1396 05:20 ب.ظ
You really make it appear really easy with your presentation however I find this topic to be really something that I think I would never understand.

It sort of feels too complicated and extremely huge for me.
I am taking a look ahead for your next post, I'll attempt
to get the hold of it!
Itamar Serpa Fernandes
سه شنبه 9 آبان 1396 01:27 ب.ظ
I was recommended this blog by my cousin.
I am not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about
my trouble. You're wonderful! Thanks!
Umanizzare presídios
چهارشنبه 3 آبان 1396 07:29 ب.ظ
I'm now not certain the place you are getting your information, however good topic.

I must spend some time finding out much more or working out more.
Thank you for fantastic information I used to be looking for this info for
my mission.
Grupo Serval presidios
چهارشنبه 3 آبان 1396 09:59 ق.ظ
Your means of explaining everything in this post is actually good,
all can simply understand it, Thanks a lot.
website design company
دوشنبه 1 آبان 1396 05:39 ب.ظ
Excellent post however I was wanting to know if you could write a litte more on this
subject? I'd be very grateful if you could elaborate a little bit
further. Thank you!
Jose Wilame Araujo Rodrigues
دوشنبه 1 آبان 1396 12:17 ب.ظ
you are truly a excellent webmaster. The site loading pace is amazing.
It kind of feels that you are doing any distinctive trick.
Furthermore, The contents are masterwork. you've performed
a great activity in this subject!
http://senon.co.kr/inquiry/504277
شنبه 29 مهر 1396 02:23 ب.ظ
I'd like to thank you for the efforts you have put in penning this blog.
I am hoping to see the same high-grade content by you in the future as well.
In fact, your creative writing abilities has encouraged me to get my own blog now
;)
Egli Diana Pinto
شنبه 29 مهر 1396 02:47 ق.ظ
When I originally commented I seem to have clicked on the
-Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I receive 4 emails with the exact same comment.
Perhaps there is an easy method you can remove me from that service?
Kudos!
Itamar Serpa Fernandes
سه شنبه 25 مهر 1396 08:03 ب.ظ
Great beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how can i
subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal.
I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided
bright clear idea
certain asbestos
سه شنبه 25 مهر 1396 12:43 ب.ظ
That is really fascinating, You are an excessively professional
blogger. I've joined your rss feed and sit up
for looking for more of your excellent post. Also,
I've shared your web site in my social networks
Lélio Vieira Carneiro Junior
دوشنبه 24 مهر 1396 01:18 ب.ظ
I love your blog.. very nice colors & theme. Did you make this website yourself or did you hire someone to do
it for you? Plz reply as I'm looking to design my own blog and would like to know where u
got this from. thank you
domain names
یکشنبه 23 مهر 1396 05:43 ب.ظ
Heya! I know this is somewhat off-topic however I had to ask.
Does managing a well-established blog such as yours take
a massive amount work? I am brand new to writing a
blog however I do write in my journal daily. I'd like to start a blog
so I can share my own experience and feelings online.
Please let me know if you have any kind of recommendations
or tips for new aspiring blog owners. Appreciate it!
buy arsenal soccer
سه شنبه 18 مهر 1396 09:52 ق.ظ
Thanks a bunch for sharing this with all folks you really recognise
what you're speaking about! Bookmarked. Kindly also consult with
my site =). We will have a link alternate contract among us
route travel tips
دوشنبه 17 مهر 1396 05:31 ب.ظ
Thanks for another excellent post. The place else may just anybody get that kind of information in such an ideal manner of writing?

I have a presentation subsequent week, and I'm at the look for such information.
getting heart disease
دوشنبه 17 مهر 1396 06:32 ق.ظ
I would like to thank you for the efforts you've put in writing this website.
I really hope to view the same high-grade content by you in the future as well.
In fact, your creative writing abilities has inspired me to
get my very own blog now ;)
bigger butt
جمعه 14 مهر 1396 02:33 ب.ظ
If some one wants to be updated with latest technologies after that
he must be pay a visit this site and be up
to date every day.
bigger butt
جمعه 14 مهر 1396 04:20 ق.ظ
Hey There. I discovered your weblog using msn. This is a very well written article.
I'll be sure to bookmark it and return to read more
of your helpful information. Thank you for the post. I'll certainly
comeback.
http://dadadoveiga.info
دوشنبه 10 مهر 1396 07:59 ق.ظ
Usually I don't learn post on blogs, but I wish to say that this write-up very pressured me to try and do it!
Your writing style has been surprised me. Thanks, quite great article.
heart protection
پنجشنبه 6 مهر 1396 03:58 ق.ظ
I always spent my half an hour to read this website's posts all the time along with a cup of coffee.
well-known dating sites
سه شنبه 4 مهر 1396 05:15 ب.ظ
With havin so much written content do you ever run into any issues of
plagorism or copyright infringement? My site has a lot of completely unique content I've either written myself or outsourced but it
looks like a lot of it is popping it up
all over the web without my permission. Do you know any ways
to help prevent content from being stolen? I'd definitely appreciate it.
best butt
سه شنبه 4 مهر 1396 11:17 ق.ظ
Howdy! This post couldn't be written any better!
Looking at this article reminds me of my previous
roommate! He always kept preaching about this. I am going to send this article to him.

Fairly certain he will have a good read. Thanks for sharing!
How do you stretch your Achilles?
یکشنبه 2 مهر 1396 12:43 ق.ظ
Hello, i think that i saw you visited my site
thus i came to “return the favor”.I am trying to find things to
improve my website!I suppose its ok to use a few of your ideas!!
make money online
جمعه 31 شهریور 1396 08:44 ب.ظ
This page truly has all of the information and facts I wanted concerning this subject and
didn't know who to ask.
Do compression socks help with Achilles tendonitis?
دوشنبه 27 شهریور 1396 12:35 ق.ظ
Its like you learn my mind! You seem to grasp so much about this, like you wrote the
guide in it or something. I feel that you simply
can do with a few percent to pressure the message home a bit, however other than that, that is wonderful blog.

A great read. I will certainly be back.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکرنمایش نظرات 1 تا 30